کاغذ دیواری اتاق خواب

کاغذ دیواری اتاق خواب خود را از ما بخواهید

به طور حتم از اهمیت بالای کاغذ دیواری در زیباسازی خانه ها با خبر هستید. در سالیان گذشته انواع زیادی از کاغذ دیواری اتاق به بازار عرضه شده اند و متقاضانی زیادی به انجام کاغذ دیواری روی آورده اند. یکی از مهم ترین بخش های خانه که در هنگام کاغذ دیواری باید به آن توجه بسیاری شود اتاق خواب است. کاغذ دیواری اتاق خواب همیشه یکی از مهم ترین بخش های خانه برای انتخاب نوع کاغذ دیواری و همچنین رنگ آن بوده است. ما در کاغذنت با در اختیار داشتن با کیفیت ترین کاغذ های دیواری کار شما را در انتخاب کاغذ دیواری اتاق خود راحت تر از همیشه کرده ایم. 

کاغذ دیواری اتاق

همه محصولات کاغذ نت

مشاهده گر محصولات کاغذ دیواری اتاق خواب در کاغذ نت باشید

مراحل ثبت سفارش در کاغذ نت

برای ثبت سفارش در کاغذ نت کافیست مراحل زیر را انجام دهید

info
info
دریافت مشاوره

برای بازسازی منزل خود به مشاوره نیاز دارید؟

مشاوران ما در کاغذ نت پاسخگوی تمام سوالات شما خواهند داد

درباره تاریخچه کاغذنت

آشنایی با تاریخچه کاغذنت

گروه معماری و دکوراسیون داخلی اشنو دارای بیش از 20 سال تجربه در امر دکوراسیون داخلی و خارجی با هدف تامین نیازهای شما عزیزان در طراحی دکوراسیون، پروژه ها، بناها و تمامی ساخت و سازها بنیان نهاده شده و در این راستا سعی نموده از بهترین متخصصان حوزه های مربوطه استفاده نماید و آخرین نوآوری های کاغذ دیواری، کاغذ دیواری اتاق، پوستر، پرده، دیوارپوش فومی ،کفپوش pvc و لمینیت که دارای بالاترین استانداردهای معتبر کیفی جهان هستند را در اختیار شما قرار دهد.این مجموعه دارای یکی از برترین سایت های فروش آنلاین در ایران میباشد . گروه معماری اشنو به خاطر سیاست هایی که دارد همیشه سعی بر ارائه کیفیت بالا و همچنین کسب رضایت از مشتریان خود داشته است. در نظر داشته باشید کاغذ نت با ارائه محصولات با کیفیت که دارای استاندارد های بالایی هستند کار را برای هر سلیقه و همچنین نگرشی راحت کرده است و همینطور با ایجاد شرایطی ویژه فروش کاغذ دیواری، دیوارپوش، پوستر و کفپوش طیف بالایی از مشتریان را هدف گرفته است و آماده ارائه خدمات به هموطنان است.

درباره کاغذ نت

انتخاب رنگ مناسب کاغذ دیواری اتاق خواب​

اولین و یکی از مهم ترین مواردی که قبل از خرید کاغذ دیواری اتاق خواب باید به آن توجه کنید انتخاب رنگ مناسب کاغذ دیواری است. رنگ کاغذ دیواری خود را باید به گونه‌ای انتخاب کنید که با رنگ های سایر المان ها و اجزا اتاق خواب شما همخوانی و یا هماهنگی داشته باشد. اگر بدون فکر قبلی و با توجه به سلیقه شخصی خود اقدام به خرید و انتخاب رنگ کاغذ دیواری اتاق خود بکنید باید این را در نظر داشته باشید اگر رنگ انتخابی شما با المان های داخل اتاقتان همخوانی نداشته باشد بعد از مدتی از رنگ انتخابی خود پشیمان می‌شوید پس بهتر است قبل از خرید و انتخاب رنگ "کاغذ دیواری اتاق خواب" با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

به این مثال خوب توجه کنید تا در هنگام تصمیم گیری برای انتخاب رنگ کاغذ دیواری خود تصمیم بهتری بگیرید. به عنوان مثال شما تمایل به استفاده از رنگ قرمز برای کاغذ دیواری اتاق دارید اما رنگ پتو، پرده، تخت خواب و سایر المان های دیگر درون اتاق شما طوری هستند که همخوانی با رنگ قرمز ندارند، در این حالت باید رنگ دیگری را برای اتاق خوابتان انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که مشاوران ما در کاغذنت شما را برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب راهنمایی می‌کنند.  سعی کنید در اتاق خواب هایی که اندازه آن ها کوچک است از کاغذ دیواری با رنگ روشن استفاده کنید و در اتاق خواب های بزرگ هم این نکته را مد نظر داشته باشید که بهتر است از المان های بزرگ استفاده شود.  کمی پایین تر ویدیویی قرار داده ایم که می‌توانید در آن با انواع کاغذ دیواری اتاق خواب بیشتر آشنا شوید.

انتخاب رنگ مناسب کاغذ دیواری اتاق خواب​

طراحی کاغذ دیواری قالب اتاق خواب

یکی از مواردی که در استفاده از کاغذ دیواری اتاق رواج پیدا کرده است و موفق بوده استفاده از کاغذ دیواری در راستای طراحی یک دیوار قالب بوده است که همچنان نیز ایده بسیار خوبی شمرده می‌شود. طراحی دیوار قالب به معنی آن است که در مرحله اول نظر بیننده به بخشی از کاغذ دیواری جلب شود.به همین خاطر این کار را در صورتی که شرایط اجرای آن را در اتاق خواب خود دارید را به شما پیشنهاد می‌کنیم. همانطور که قبل تر هم گفته شده کاغذ دیواری اتاق خواب جدید از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل اگر در نحوه استفاده از طراحی و اجرای قالب کاغذ دیواری اشتباهی صورت بگیرد یا آنطور که باید انجام نشود از زیبایی و جلوه آن می‌کاهد. در اکثر مواقع این طراحی را در دیواری که پشت تخت خواب است انجام می‌دهند. اگر در مورد طراحی کاغذ دیواری قالب اتاق نظر یا نکته ای به خصوص داشتید می‌توانید در قسمت کامنت با ما در میان بگذارید. 

در نظر داشته باشید اگر از تا به اینجا این مطلب برای شما مفید بوده است می‌توانید آن را با افراد دیگر هم به اشتراک بگذارید.

نصب کاغذ دیواری اتاق خواب

نصب کاغذ دیواری اتاق خواب تفاوت چندانی با نصب کاغذ دیواری در مکان های مختلف ندارد و اصول نصب آن ها یکی است. قبل از نصب کاغذ دیواری باید بستر آن فراهم شود. در این مرحله زیرسازی انجام می‌شود که به معنی پر کردن سوراخ دیوار ها و رفع برآمدگی های دیوار است. این بخش قبل از شروع به نصب کاغذ دیواری اتاق خواب از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. همچنین برای نصب کاغذ دیواری جنس دیوار هم از اهمیت بالایی برخوردار است. برای استفاده از کاغذ دیواری های معمولی جنس دیوار بهتر است گچی باشد، البته این بدان معنا نیست که نمی‌توان بر روی دیوار های سیمانی، آجری یا چوبی کاغذ دیواری را نصب کرد. پس متوجه شدیم که نصب کاغذ دیواری به دو عامل مهم وابسته است که در جدول زیر مشاهده خواهید کرد:

زیرسازی نوع دیوار 

نصب کاغذ دیواری اتاق خواب​

انواع طرح برای کاغذ دیواری اتاق

همانطور که احتمالا می‌دانید کاغذ دیواری اتاق خواب در طرح های مختلفی عرضه می‌شوند که در ادامه برخی از این طرح ها را نام می‌بریم:

1.کاغذ دیواری با طرح ریز

2.کاغذ دیواری شش ضلعی

3.کاغذ دیواری برگ سوزنی

4.کاغذ دیواری با بافت و تکسچر

5.کاغذ دیواری چهار خونه

6.کاغذ دیواری سیاه و سفید

7.کاغذ دیواری سه بعدی

8.کاغذ دیواری با رنگ های گرم و سرد

نتیجه گیری

اتاق خواب ما همواره مکانی شخصی و همینطور جایی برای استراحت ما بوده است. پس باید از نظر بصری هم زیبا باشد تا هم احساس بهتری به ما منتقل شود و بعد از گذشت زمان احساس دل زدگی از آن را نداشته باشیم. پس متوجه شدید که در انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب باید دقت بسیار زیادی بکنید تا بعد از نصب آن در اتاق خوابتان احساس خوشایندی داشته باشید.

مراحل ثبت سفارش در کاغذ نت

اصلا نگران نباشید شما می‌توانید با تماس با مشاوران ما از آن ها در خصوص بهترین رنگ برای اتاق خودتان مشاوره بگیرید.

زمان نصب کاغذ دیواری اتاق خواب به عوامل زیادی بستگی دارد و قبل از نصب کاغذ دیواری نصاب کاغذ دیواری با توجه به اندازه اتاق و جنس دیوار ها حدود زمان نصب را به شما می‌گوید.

سوالات متداول