گروه معماری و دکوراسیون داخلی کاغذنت

گروه معماری و دکوراسیون داخلی کاغذنت دارای بیش از 20 سال تجربه در امر دکوراسیون داخلی و خارجی با هدف تامین نیازهای شما عزیزان در طراحی دکوراسیون، پروژه ها، بناها و تمامی ساخت و سازها بنیان نهاده شده و در این راستا سعی نموده از بهترین متخصصان حوزه های مربوطه استفاده نماید و آخرین نوآوری های کاغذ دیواری ،پوستر، پرده، دیوارپوش فومی ،کفپوش pvc و لمینیت که دارای بالاترین استانداردهای معتبر کیفی جهان هستند را در اختیار شما قرار دهد.این مجموعه دارای یکی از برترین سایت های فروش آنلاین در ایران میباشد. گروه معماری اشنو در راستای سیاست كلی خود مبنی بر ارائه بالاترین كیفیت و رضایت مندی مشتریان تلاش كرده با استفاده از محصولات باکیفیت كه دارای بالاترین استاندارد های روز هستند مشتریان خود را راضی و سلایق و نگرشهای متفاوت آنها را پاسخگو باشد. و با ایجاد شرایط ویژه فروش کاغذ دیواری، پوستر، پرده، دیوارپوش و کفپوش طیف بیشتری از مشتریان را در بر گیرد و همواره آماده دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات شما عزیزان برای اصلاح ارائه خدمات خود می باشد.

ما همواره تلاش کرده ایم صادقانه و بدون گمراه کردن مشتریان عزیز پاسخگو باشیم و هدف اصلی ما طراحی ، تولید و فروش محصولات با کیفیت و در عین حال با قیمت کاملا قابل قبول برای هموطنان عزیزمان میباشد. از جمله افتخارات ما، نبود هیچ گونه شکایت و نارضایتی از ابتدای فعالیت فروشگاه ما میباشد.ما سعی نموده ایم که آرشیوی از بهترین طرح های به روز دنیا را جمع آوری و در دسته بندی های مجزا ، مناسب برای هر سلیقه ای با رنگبندی های گوناگون و نازلترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم.

دفتر دکوراسیون داخلی کاغذنت فعالیت حرفه ای خود را از سال 1378 به مدیریت جناب آقای شکیبایی پور، با هدف نوآوری در زمینه دکوراسیون داخلی با کمترن هزینه ولی بالاترین کیفیت اغاز کرده است اگرچه این مجموعه پیش از این تاریخ در حوزه راه و ساختمان فعالیت های گسترده ای داشته است.

پیام مدیریت

هم میهنان عزیز، گروه معماری کاغذ نت بر عهد خود با مشتریان وفادار است، عهدی که با ارائه کیفیت، دنیای پیرامون شما را تغییر خواهد داد، ما پیوسته کوشیده ایم نظرات و پیشنهادات شما بزرگواران را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهیم. امید است در این مسیر پرافتخار یار و یاور ما باشید.