دکوراسیون داخلی مدرن با دیوارپوش فومی

دکوراسیون داخلی مدرن با دیوارپوش فومی

دیوارپوش فومی مدل جدیدی از دیوارپوش های دکوراسیون داخلی


دیوارپوش فومی در دکوراسیون داخلی منزل به دلیل تنوع بسیار زیاد و ویژگی های مطلوب خریداران، مخصوصا خانم های خانه دار توانسته تا حد زیادی جایگزین رنگ، کاغذ دیواری و کاشی شود. این نوع دیوارپوش ها تنوع طرح، رنگ و مدل دیوارپوش های نسل قبلی را جبران کرده و حتی از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه تر هستند. دیوارپوش های کاغذنت با بهره گیری از بهترین متریال تولید می شوند. پر فروش ترین طرح ها را می توانید با قیمت مناسب در فروشگاه کاغذنت انتخاب کنید.

خرید دیوارپوش فومی در انوع طرح و نقش در سایت قابل دسترس است.

دیوارپوش فومی با کیفیت بسیار زیاد و قیمت مناسب
دیوارپوش فومی و پشت چسبدار از چه متریالی تولید می شوند؟


دیوارپوش فومی پشت چسبدار از جنس فوم پلی اتیلن هستند که منافذ ریز هوا در بین بافت آن قرار دارد. نرم و ارتجاعی بودن این محصولات به دلیل وجود همین منافذ ریز هواست. ما در کاغذنت انواع دیوارپوش فومی پشت چسبدار (نصب سریع و راحت) و نوع معمولی، از جنس فوم پلی اتیلن مرغوب EVA را به فروش می رسانیم که برحسب نیاز و خواسته مشتریان هر کدام درجات نرمی و ضخامت های مختلفی دارند.
دیوارپوش فومی پشت چسبدار با ضخامت بین 6 تا 8 میلیمتر و با برجستگی سه بعدی تولید می گردند و مانند دیوارپوش های فومی معمولی به شکل تایل یا کاشی، پنل، پازلی و رولی برای فروش عرضه می شوند. این دیوارپوش ها چون در قسمت پشتی خود چسبدار هستند نصب بسیار راحت و سریعی دارند.

دیوارپوش فومی از جنس فوم پلی اتیلن 

انواع طرح های دیوارپوش فومی


یکی از مزایای دیوارپوش های فومی نسبت به رنگ، کاغذ دیواری و نسل قدیمی دیوارپوش ها تنوع بالای طرح و مدل ظاهری آنهاست. در ادامه به انواع مدل های آن اشاره کرده ایم:
-    مدل های رولی که به شکل طرح ساده، راه راه و یا همراه با الگوهای جذاب و رنگی تولید می گردند
-    مدل های پازلی یا تکه ای که موقع نصب بر روی یکدیگر چفت می شوند. این مدل ها در رنگ و طرح های مختلف هستند تا تمامی سلیقه ها را پوشش دهد
-    مدل های تایل یا کاشی نوع دیگری از دیوارپوش فومی است. در این مدل طرح آجری، طرح سنگ و طرح چوب بسیار محبوب و پرفروش هستند. انواع طرح های سه بعدی یا برجسته هم در این مدل قرار می گیرند. کسانی که مایل هستند دیوارپوش آجری یا سنگی داشته باشند ولی بودجه کافی برای این کار در اختیار ندارند می توانند با خرید دیوارپوش فومی آجری یا سنگی از خواص و ویژگی های آن بهره مند شده، ظاهر و مدلی که دوست دارند را در دکوراسیون داخلی استفاده کنند و در عین حال هزینه کمتری هم بپردازند.

دیوارپوش فومی در طرح و مدل های مختلف 

مزایا و ویژگی های دیوارپوش فومی


به تمامی مشتریانی که قصد دارند از دیوارپوش مدرن برای دکوراسیون داخلی خود استفاده کنند، مدل دیوارپوش فومی را توصیه می کنیم. در ادامه با ذکر چند مزیت و ویژگی، دلیل خود را توضیح داده ایم:

 1. عایق خوبی در برابر صدا هستند: یکی از مشکلات منازل مخصوصا از نوع آپارتمانی، انتقال صدا به بیرون و ورود صدا به داخل منزل است. دیوارپوش های فومی عایق خوبی در برابر صداست. بد نیست بدانید که این ویژگی باعث کاربرد گسترده این پوشش ها در سالن های ضبط موسیقی، سینما، سالن کنفرانس، همایش، هتل، سالن جلسات در فضای اداری، کتابخانه، استودیو ضبط موسیقی و غیره شده است.
 2. باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند: دیوارپوش فومی در برابر نفوذ سرما و گرما عایق بسیار خوبی است و باعث حفظ دمای داخلی می شوند. به همین دلیل با جلوگیری از اتلاف انرژی، صرفه جویی زیادی خواهد شد. به همین دلیل این نوع دیوارپوش ها با طرح و مدل های زیبا و متنوع خود برای سالن ها و کلیه دکوراسیون های داخلی که دیوار نازک دارند، گزینه ای عالی برای صرفه جویی در انرژی هستند.
 3. شستشوی آنها هیچ مانعی ندارد: در محیط هایی که کثیف شدن دیوارپوش ها زیاد است مثل مهدکودک، باشگاه ورزشی و غیره، شستشوی دیوارپوش ها یک مزیت بسیار مهم محسوب می شود. قابلیت شستشو در تمیزی سریع و مؤثر بسیار اثرگذار بوده و پاکیزگی محیط حفظ می گردد.
 4. در برابر ضربه مقاوم است: یکی دیگری از مزایا و ویژگی های مهم دیوارپوش فومی، ضد ضربه بودن آن است. این ویژگی باعث کاربرد گسترده آن در محیط ورزشی، شهربازی سرپوشیده، مدارس، مهدکودک، خانه بازی و کلیه محیط هایی شده که ضربه دیدن پوشش دیوار زیاد رخ می دهد. از طرفی ارتجاعی و ضد ضربه بودن این نوع دیوارپوش ها باعث شده تا افراد در اثر برخورد با دیوار، آسیب دیدگی شدید پیدا نکنند.
 5. طرح و مدل متنوع برای هر نوع سلیقه ای وجود دارد: هر نوع محیط و دکوراسیون داخلی، ویژگی های خاص خود را دارد و خانم های خانه دار براساس این ویژگی ها و شرایط محیطی مایل هستند تا بهترین نوع دیوارپوش را انتخاب کنند. برخی از دیوارپوش ها مثل کاغذ دیواری قیمت نسبتا بالایی دارد اما می توانید همین میزان تنوع و حتی بیشتر را با دیوارپوش فومی تجربه کنید و در عین حال هزینه کمتری بپردازید.
 6. زیرسازی نیاز ندارد: یکی از دلایلی که هزینه کلی یا نهایی یک دیوارپوش را بالا می برد، هزینه های مربوط به زیرسازی است. دیوارپوش های فومی مخصوصا از نوع دیوارپوش فومی پشت چسبدار نیازی به زیرسازی ندارند و حتی به نیروی نصاب هم نیاز نیست. به همین دلیل در هزینه های کلی هم صرفه جویی زیادی می شود. از طرفی سرعت نصب هم بسیار بالاتر می رود.
 7. انعطاف پذیری بالایی دارند: در جاهایی از سطوح دیوار که قوس داشته باشند یا کنار و گوشه پنجره ها که زاویه دار هستند، معمولا باید نصاب بسیار حرفه ای داشته باشید تا به خوبی دیوارپوش شما مثل کاغذ دیواری را نصب کند یا اینکه از دیوارپوش فومی با خیال راحت استفاده کنید. این نوع دیوارپوش ها چون انعطاف پذیری بالایی دارند به راحتی بر روی هر نوع سطحی نصب می گردند.

دیوارپوش فومی با نصب راحت، ضد ضربه بودن و انعطاف پذیر 

کاربردهای مختلف دیوارپوش فومی


دیوارپوش فومی پشت چسبدار و نوع ساده را می توانید در کلیه فضاها استفاده کنید که به تعدادی از آنها به صورت موردی اشاره کردیم. در ادامه به توضیح چند مورد از آنها می پردازیم:

 1. بین کابینتی آشپزخانه: آشپزخانه ها یکی از فضاهای پرکاربرد برای این نوع دیوارپوش ها هستند. چون یکی از شکل های تولیدی آن به فرم تایل یا کاشی است به راحتی در فضای بین کابینت نصب می گردند. تنها توجه داشته باشید که شعله گاز نباید با این دیوارپوش ها تماس مستقیم داشته باشد. البته به معنای این نیست که کنار گاز صفحه ای یا سماور رو کابینتی نمی توانید از این نوع دیوارپوش ها استفاده کنید بلکه باید مراقب باشید تا شعله مستقیم به آنها برخورد نکند.
 2. تزئین اتاق خواب با دیوارپوش های فومی: اتاق خواب یکی از فضاهای بسیار مهم منزل برای گرفتن حس آرامش است. این فضا چون محیطی خصوصی محسوب می شود، دختران و پسران در سنین مختلف طرح های گوناگونی را برای خود می پسندند. طبیعتا استفاده از دیوارپوش فومی با تنوع طرح و رنگ و مدل های زیاد، نصب راحت و قیمت مناسب برای تعویض دکوراسیون مکرر مناسبتر هستند.
 3. تزئین پذیرایی با دیوارپوش های فومی: اگر به فکر تزئین دیوار پشت تلویزیون یا تناسب فضای محیط با سبک مدرن هستید و متریال با قیمت مناسب می پسندید، دیوارپوش فومی بهترین گزینه است. البته طرح های سه بعدی و برجسته برای سایر سبک های دکوراسیون داخلی هم مناسب هستند.
 4. محیط های اداری، تجاری و فروشگاه ها: یکی از روش های جذاب سازی و جذب مشتریان در فضاهای اداری، تجاری و فروشگاهی تغییر دکوراسیون داخلی است که هزینه زیادی دارد. اما دیوارپوش فومی پشت چسبدار با نصب سریع و راحت حتی بدون نیاز به نصاب، تنوع بسیار بالا و قیمت عالی این مشکل را رفع کرده است.

 
دیوارپوش فومی در هر فضا و محیطی قابل استفاده است

فروشگاه کاغذنت مرکز فروش انواع پوستر دیواری، کاغذ دیواری و دیوارپوش فومی

 • برای خرید دیوارپوش فومی، دیوارپوش فومی پشت چسبدار، کاغذ دیواری و پوستر دیواری در طرح و مدل های متنوع و مناسب برای هر نوع دکوراسیون داخلی روی فروشگاه کاغذنت حساب ویژه باز کنید.
 • پرداخت کالا درب منزل امکان پذیر است و 7 روز ضمانت بازگشت محصول و مرجوعی نیز وجود دارد.
 • تحویل سفارش با بسته بندی ضد ضربه و کاملا ایمن در اسرع وقت و کمتر از 48 ساعت انجام می شود.
 • قیمت های محصولات فروشگاه کاغذنت را با تمامی رقبای ما مقایسه کنید. به شما تضمین می دهیم که قیمت تمامی محصولات ما پایینتر از نرخ بازار هستند.
 • ما تمامی محصولات خود را از لحاظ کیفیت و ماندگاری تضمین می کنیم.نظرات بازدیدکنندگان